Новини

Всі новини
2019-02-27

Єгор Соболєв: ” За рішенням Конституційного суду про визнання неконституційною статтю про незаконне збагачення стоїть саме голова КС Станіслав Шевчук, і причини в нього дуже банальні.”

Автор: Об’єднання  Самопоміч

27 лютого 2019 р.

За інформацією депутата «Самопомочі» Єгора Соболєва, за рішенням Конституційного суду про визнання неконституційною статтю про незаконне збагачення стоїть саме голова КС Станіслав Шевчук, і причини в нього дуже банальні:

«Є інформація, що чинний голова Конституційного суду хоче зараз отримати у власність великий маєток в престижному районі під Києвом. І скасування статті про незаконне збагачення дозволяє йому, як і будь-якому іншому посадовцю, спокійно декларувати нову власність і не мати обов’язку комусь щось доводити чи пояснювати».

Соболєв зауважує, що особистим «штовхачем» цієї справи був голова Конституційного суду Станіслав Шевчук. Людина, яка потрапила в КС після Майдану, коли парламент відкликав тих суддів, які надали Януковичу додаткові повноваження, і призначив нових людей, серед яких був Станіслав Шевчук.

«Люди, які з ним працюють, кажуть, що він перетворює суд на корупційний господарський суд. А це Конституційний суд, ви можете зайти на їхній сайт і подивитися, які рішення зараз розглядає Конституційний суд: про Приватбанк, про інші господарчі суб’єкти, які мали би бути предметом розгляду зовсім іншого суду».

Нагадаємо, що  КС визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання чиновників за незаконне збагачення