Новини

Всі новини
2019-02-19

Голова Європейської Ради Дональд Туск завітав до Львова, де провів зустріч з кандидатом в Президенти України Андрієм Садовим


Автор: Об’єднання Самопоміч

19 лютого 2019 р.

Голова Європейської Ради Дональд Туск провів зустріч із кандидатом в Президенти України Андрієм Садовим під час свого візиту до Львова.

“Пан Туск є нашим найбільшим другом і союзником в ЄС. Я подякував йому за підтримку, розповів про перебіг виборчих перегонів в Україні, а також про вплив корупції на політичну ситуацію в Україні. Натомість отримав запрошення відвідати Брюссель.

Сьогодні кон’юнктура в Європі складається не на користь України. Все більшу силу набирають європейські партії і політики, які дивляться в сторону Москви. Тому ми повинні цінувати всіх, хто твердо стоїть на позиціях підтримки України”, — розповів Андрій Садовий.

Дональд Туск залишив допис в книзі почесних гостей Львова, а також прогулявся містом в супроводі Андрія Садового.

Нагадаємо, сьогодні Дональд Туск також виступив в українському парламенті з промовою на підтримку України. Зокрема, він заявив, що без незалежної України не буде справедливої Європи, а ті, хто готові продати майбутнє України — продають майбутнє Європи.